Strona główna Forum Archiwum Katalog stron Pomoc Kontakt

Autor Wątek: Sprzedam Fisher F44  (Przeczytany 210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dyster

• Gość
Sprzedam Fisher F44
« dnia: 07.05.2019, 13:05:12 »
Witam.
Mam do sprzedania nowy, używany dosłownie 4 godziny, kupiony przed rokiem Fisher F44. Poza rysami na cewce jest w idealnym stanie. Nie będę go używał więcej, więc szkoda, żeby leżał. Sprawny 100%.
Cena 1000 pln.To chyba nie przesada za kompletnie nowy sprzęt.Nie wiem, bo nie siedzę w temacie.
Ktoś chętny???
Maciek.
Można się kontaktować na dyster74@wp.pl.
Wykrywacz wysyłam z zagranicy. Mam jednego dobrego kuriera, lub dostarczam, gdy jadę na wakacje do Polski za równe 2 miesiące.
« Ostatnia zmiana: 07.05.2019, 17:24:55 wysłana przez Dyster »

Offline Jedliq

• Użytkownik
  • **
Odp: Sprzedam Fisher F44
« Odpowiedź #1 dnia: 07.05.2019, 17:09:49 »
To w końcu kompletnie nowy czy używany 4 godziny :D Jak używany to nie kompletnie nowy, a jak kompletnie nowy to nie używany heh :D Sorki, ze się czepiam, nudzi mi się jak cholera hehe :D

Offline Jedliq

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 07.05.2019, 19:21:38 »
Szczerze mówiąc to nie wiem, miałem ace250 jako jedyny wykrywacz, sprzedałem jak zmieniła się ustawa, oraz przez brak czasu.. Łatwiej pozyskiwać starocie innymi sposobami, za które nikt mnie nie zamknie i nie muszę się tłumaczyć i oglądać za plecy na środku pola :) Nie znam cen więc niestety nie pomogę.

Ania

« Odpowiedź #2 dnia: 07.05.2019, 19:21:38 »

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Polecamy: GPS na rower | Forum dla adminów

Często szukane: strona do identyfikacji łusek | dutch mannlicher 1895 | trojak sap | janczarek od uprzęży | minelab x-terra 705 - detektor metali | gwizdek wojska polskiego | katalog krause pdf | quattro mp problem | guzik orzeł | pinpoint wykrywacz metali | Mapa forum