Strona główna Forum Archiwum Katalog stron Pomoc Kontakt

Autor Wątek: Jaki wykrywacz metali kupić do 300 zł ?  (Przeczytany 10385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SzuchA

• Zaawansowany użytkownik
  • Bóg, Honor, Ojczyzna... Reszta na margines...
Odp: Jaki wykrywacz metali kupić do 300 zł ?
« Odpowiedź #30 dnia: 17.12.2011, 21:16:34 »
za 10zł możesz kupić kij od szczotki i zaostrzony pręt... jak zrobisz coś na wzór szpikulca saperskiego... (podobne mają ci z oczyszczania miasta do zbierania śmieci)

To będzie lepsze od wszystkiego co kosztuje 300zł ba nawet 500... Zaoszczędzisz. A jak dasz długi pręt, zasięg Twojego wykrywacza będzie duży... Dyskryminacja nawet będzie lepsza... I na serio znajdziesz mniej śmieci... Bo trudno będzie Ci trafić w gwoździa... Chyba że będziesz czesał raz za razem bardzo dokładnie...

Bóg, Honor, Ojczyzna... Reszta na margines...

Offline SQ8NGI

• Aktywny użytkownik
  • Rutus Argo 3.0 ; Prospektor Armanda
« Odpowiedź #31 dnia: 17.12.2011, 21:30:48 »
za trzysta nie warto kupić takiej piszczałki,a co do wykrywaczy armanda to mam podzielone zdanie jest dobry i zły, dobry dlatego bo ma dość duży zasięg a zły bo na bardzo słabą dyskryminacje, mimo że mam go od 2008 to nie mogę jej opanować.
dla początkujących jest to super sprzęt bo jak przejdzie to nic nie zostawi (przynajmniej ja) tylko trzeba się nakopać .
efekty jego pracy możecie znaleść na kilku moich wątkach.ja teraz planuje też kupić nową piszczałkę ale Rutusa też polskiej produkcji i zobaczę co ten sprzęt jest warty.producent Armand powinien wkładać kasę w jakość wykonania a nie w kolory.pozdrawiam.

Offline SzuchA

• Bóg, Honor, Ojczyzna... Reszta na margines...
« Odpowiedź #32 dnia: 17.12.2011, 21:55:23 »
Miałem Armanda w ręce.. prospektora... I powiem tak, nawet z instrukcją, nie potrafiłem dojść jak tymi pokrętłami obracać... Dyskryminacja na maxie działała jakby jej w ogóle nie było... Fakt, zasięg piękny... I tylko tyle... MD3300 więcej znalazłem niż prospectem.

Bóg, Honor, Ojczyzna... Reszta na margines...

faraon

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: 17.12.2011, 21:57:08 »
za 10zł możesz kupić kij od szczotki i zaostrzony pręt... jak zrobisz coś na wzór szpikulca saperskiego... (podobne mają ci z oczyszczania miasta do zbierania śmieci)

To będzie lepsze od wszystkiego co kosztuje 300zł ba nawet 500... Zaoszczędzisz. A jak dasz długi pręt, zasięg Twojego wykrywacza będzie duży... Dyskryminacja nawet będzie lepsza... I na serio znajdziesz mniej śmieci... Bo trudno będzie Ci trafić w gwoździa... Chyba że będziesz czesał raz za razem bardzo dokładnie...
Witam podpisuję się pod tym postem obiema rękami .
I nie piszę tego aby adminowi włazić bez wazeliny w ... pozdrawiam faraon

Offline SQ8NGI

• Aktywny użytkownik
  • Rutus Argo 3.0 ; Prospektor Armanda
« Odpowiedź #34 dnia: 17.12.2011, 23:05:03 »
co do  prospektora często małe monety pokazuje na diodach bez sygnału i tutaj trzeba pilnować tak znalazłem ostatnie 3 sreberka.

Offline scolopendra

• Aktywny użytkownik
  • HS-3, Tesoro Silver uMax & Tejon
« Odpowiedź #35 dnia: 18.12.2011, 01:07:21 »
Jako użytkownik Prospektora2,postanowiłem się również wypowiedzieć.Kolego Scolopendra,czy kolega miał ten sprzęt w swoich szlachetnych dłoniach  ???

Nie miał, co chyba JASNO widać z moich postów na których napisałem, że miałem w rękach PENETRATORA i RAMBO, czy ja piszę po chińsku, że jest to niezrozumiałe dla niektórych?  Nie napisałem ani jednego słowa o tym, że Prospektor czy Prospektor 2 jest kiepski, albo że jest to chińszczyzna.

Kolego thokapick, mógłbyś być łaskaw umieszczać cytaty w adekwatny sposób? Napisałem wyraźnie:

A Ty kupiłeś polską chińszczyznę.  :lipa

Która odnosiła się do wypowiedzi kolegi:

no to wykrywka zamówiona  :)   wybór padł na armanda  penetratora   jeszcze dobra saperka i jazda  :P

Z mojej wypowiedzi chyba jasno wynika, że mówię o Armandzie PENETRATORZE, a nie ARMANDZIE ogólnie jako o firmie.

Użyję prostego porównania motoryzacyjnego - czy jeśli Chevrolet Corvette jest jednym z bardziej cenionych na świecie samochodów sportowych, to Chevrolet Aveo z automatu staje się samochodem sportowym? W końcu też jest Chevroletem?

Albo mniej drastycznie - czy Daewoo Tico i Leganza to jedno i to samo? W końcu to jedna marka, nieprawdaż?

Życzę trochę więcej czytania ze zrozumieniem.

Offline bajonet

• Użytkownik
  • **
  • All Cops Are Bastards
« Odpowiedź #36 dnia: 18.12.2011, 08:39:58 »
Jeden z moich pierwszych wykrywek to Armand Discoverer,cieszyłem się z jego posiadania, ale dziś po tylu latach mogę wiele napisać na jego temat już z tego powodu że sporo wykrywaczy przewinęło się przez moje ręce i mogę porównać.Nie dziękuje...
Pozdrawiam wszystkich zwolenników jak i przeciwników tego wykrywacza. :)

Zgadzam się z kolegą. Armand, nie nadaje się na monety to jasne. Co do tego producenta to nawet obecnie sprzedaje jeden z modeli - pod multi nazwą, pewnie jakaś nowa strategia, aż oczopląsu dostałem od kolorów tych wykrywek na - alle drogo. :lol

Witam

Ja uważam, że Minelab nie nadaje się do militarki! Jestem ciekaw na jakiej podstawie szerzycie takie opinie? Nie wymieniasz modelu a więc domyślam się, że miałeś je wszystkie i gruntownie je przetestowałeś? A może nie masz miejsca gdzie są te monety, których nie znajdujesz? :D

Na forum są koledzy z Armandami i można zobaczyć co tam mają ciekawego. To chyba najlepszy dowód na błędność Twojej tezy. Druga sprawa, że jeżeli Twoja opinia jest zasłyszana to nie jest nic warta. Lubię dyskutować z faktami a nie z opiniami. Mam nadzieję, że następnym razem napiszesz: "Uważam, że.." wtedy  wszystko będzie jasne, masz prawo do swojego zdania. A jeżeli jesteś pewien na 99% prosimy o jakieś wiarygodne informacje, które to potwierdzą.

Gorąco pozdrawiam :)
Szanowny Administratorze, o minelabie nikt nie wspomniał w tym wątku, -nieważne myślę  że dałeś przykład ,otóż x-terrą łowiłem militarkę, jednak ten wykrywacz odsprzedałem jakoś (nie leżał mi i nie spełniał moich wymogów).
Co do testów, czy wspólnych poszukiwań bardzo chętnie spotkam się z kolegami z tego forum, czy to u mnie czy w Polsce, nawet jestem za, by jakiś grill zrobić przy okazji.
« Ostatnia zmiana: 20.12.2011, 00:19:11 wysłana przez Administrator »
Pozdrawiam wytrwałych militarystów.
Militaria II WW...

Offline kostuha

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #37 dnia: 19.12.2011, 23:49:52 »
nie kupuj tanich szajsów sam kiedyś taki kupiłem i kasa poszła w błoto

Offline Administrator

• Administrator
« Odpowiedź #38 dnia: 20.12.2011, 00:08:27 »
Temat zamykam. Jeżeli ktoś ma podobny problem proszę tworzyć nowy temat.

Ania

« Odpowiedź #38 dnia: 20.12.2011, 00:08:27 »

Wykrywacz na "kolorki"

Zaczęty przez ukji80Dział Ogólna dyskusja o wykrywaczach metali

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 2391
Ostatnia wiadomość 07.12.2012, 10:49:10
wysłana przez chudy
Wykrywacz "samoróbka"- opinia i pomoc

Zaczęty przez Cropper_of_TeethDział Ogólna dyskusja o wykrywaczach metali

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 2180
Ostatnia wiadomość 24.02.2013, 22:11:09
wysłana przez Administrator
kupię tanio wykrywacz "chińczyka"

Zaczęty przez draxoDział Ogłoszenia

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 150
Ostatnia wiadomość 03.08.2014, 21:58:13
wysłana przez draxo
SPRZEDAM wykrywacz GARRETT ACE 250+wykrywac HUNTER GC-1010 + SAPERKA SUN GARDEN

Zaczęty przez JesiennekDział Ogłoszenia

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 7286
Ostatnia wiadomość 16.10.2011, 21:56:30
wysłana przez piwekk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Polecamy: GPS na rower | Forum dla adminów

Często szukane: strona do identyfikacji łusek | dutch mannlicher 1895 | trojak sap | janczarek od uprzęży | minelab x-terra 705 - detektor metali | gwizdek wojska polskiego | katalog krause pdf | quattro mp problem | guzik orzeł | pinpoint wykrywacz metali | Mapa forum