Autor Wątek: Kolekcjoner w areszcie. Potrzebna pomoc  (Przeczytany 1379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Administrator

  • Gość
Kolekcjoner w areszcie. Potrzebna pomoc
« dnia: 14.09.2011, 14:51:39 »
Cytuj
Szanowni Koledzy i Koleżanki,

Jak zapewne Wam wiadomo nasz allegrowy kolega z Warszawy - Robert (uboot ,AC23 itp) został zatrzymany.

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 72167.html

Przebywa on w areszcie na Białołęce pozostawiwszy w domu samą żonę z 5ką dzieci i nie wydaję się możliwym aby ten stan zmienił się szybciej niż za rok bez naszej pomocy.

W wyniku ustaleń z najbliższą rodzina o oraz kręgiem znajomych Roberta powzięliśmy decyzję o ogłoszeniu akcji pomocy dla Roberta.

Szacowane koszty obrony ustalone już na sztywno wynoszą 6tys zł a obrony podjął się jeden z najlepszych znanych mi osobiście mecenasów Warszawskich. Ponadto zaszczytem dla nas była by możliwość gdyśmy mogli odrobinę odciążyć żonę Roberta i przesyłać mu na choćby kilkaset zł miesięcznie na godne życie w tak strasznym miejscu dla zwykłego człowieka jakim jest areszt na Warszawskiej Białołęce (dla osób nie kojarzących przypominam film „Symetria opowiadający właśnie o tym miejscu).

W ciągu tych kilku dni udało nam ustalić iż z kilku przedmiotów będziemy mieli nie mniej niż 3.000 –to już coś na początek czekamy na pieniądze. Będą też wystawiane aukcje z granatami na ten cel ale zależy to nie tylko od nas.

Pamiętając o poprzednich sukcesach jakimi dzięki Wam szanowni koledzy mogliśmy się pochwalić na tym cafe czyli zbiórka dla „Rob.Posz” oraz akcja o dobre dla nas kolekcjonerów ustawy, w dniu dzisiejszym znów pragnę poprosić Was o pomoc.

Nie oceniam winy Roberta ale pragnę aby cała sytuacja nie zamieniła się w lawinę jaka porwała wielu z nas jak w sprawie pik79. Małymi krokami możemy temu przeciwdziałać.

Przyjmować i rozliczać pieniądze zobowiązał się człowiek najwyższym priorytecie zaufania w naszym środowisku ,były opozycjonista - więzień stanu wojennego Robert Łyszkiewicz pod numerem konta:

Robert Łyszkiewicz
98 2490 0005 0000 4000 1286 4939
Alior Bank

W przelewie proszę o opis „dla Roberta F”


Prosił bym o wklejenie tego apelu na inne fora.

Z góry Wam dziękuje i pozdrawiam.

http://www.poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=63&t=89134

Administrator

  • Gość
Odp: Kolekcjoner w areszcie. Potrzebna pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 15.09.2011, 21:01:05 »
Unikajcie sprzedawania na allegro i trzymania w domu granatów itp.